Inquiry
Form loading...
 • Telefoni
 • E-mail
 • Whatsapp
 • Wechat
  WeChatdno
 • 01/03
  dshutn
  Bordi i Drejtoreve
  3
  gcs (2)
  Inxhinierët e lartë të projektimit
  15
  pas 3 mpj
  Pas shitjeve
  20
  punonjës (2)hlm
  Punonjës
  108
  654efa6i31

  Rreth nesh

  Qingdao OULI Machine Co., Ltd.

  Filluar në 1997, Qingdao OULI Machine Co., Ltd. ndodhet në distriktin e Bregut Perëndimor të Qingdao me pamje të bukur dhe transport të përshtatshëm. Me teknologjinë e përparuar si thelb, ne jemi prodhues modern të makinerive të gomës dhe plastikës me bazë teknologjinë që integron R&D, projektimin, prodhimin, shitjet dhe shërbimin.

  Ouli kishte popullaritet dhe reputacion të lartë në tregjet e brendshme dhe të jashtme, dhe eksportonte në më shumë se 30 vende dhe rajone si Shtetet e Bashkuara, Evropa, Japonia, Koreja e Jugut, India, Rusia, Afrika e Jugut, Azia Juglindore dhe Amerika e Jugut. Kompania ka bashkëpunim të mirë biznesi me institute të njohura kërkimore dhe dizajni brenda dhe jashtë vendit, kompani të mëdha gomash dhe kompani të produkteve të gomës. Produktet e kompanisë miratojnë dizajnin vizual 3D, modelimin e shpejtë, meta-analizën, veprimet e simuluara dhe inspektimin e ndërhyrjeve. Monitoroni të gjithë procesin nga zhvillimi, prodhimi dhe shërbimi ndaj klientit.

  shikoni më shumë

  Produkte të nxehta këtë sezon

  Pajisjet e përzierjes së gomës: brumosëse gome, mikser banbury, ashensori me kovë, mulli për përzierje gome, prerës gome

  Lajme dhe Informacion

  Lajmet e fundit të kompanisë tregojnë fuqinë e kompanisë